Przedsiębiorcy z wizytą. Strefa Wolności
Klub Przedsiębiorcy zaprasza na kwietniowe spotkanie. 
– W tym roku wprowadziliśmy nową formułę spotkań. Część z nich odbywać się będzie nie tylko w Zamku Cieszyn, a w cieszyńskich firmach – tłumaczy Anna Kańska-Górniak, koordynatorka Klubu Przedsiębiorcy.

Miejscem kwietniowego spotkania będzie Strefa Wolności, którą prowadzi Janusz Mendera. Projekt zrodził się z marzenia o stworzeniu miejsca atrakcyjnego dla młodszych i starszych, całych rodzin, turystów, jak i miłośników górskich wspinaczek. W pomieszczeniach Miejskich Hal Targowych krok po kroku  powstawały: ścianka wspinaczkowa, siłownia, sale do zajęć sportowych, bawialnia dla dzieci, bar.  Realizacja marzenia wymagała dużej determinacji, ale udało się.  Pod koniec października zeszłego roku nastąpiło wielkie otwarcie pierwszej na ziemi cieszyńskiej ścianki wspinaczkowej. 

Podczas spotkania Janusz Mendera opowie jak udało się dokonać tak ogromnej metamorfozy, dzięki której stara i zdewastowana hala stała się miejscem przyjaznym  osobom w każdym wieku. Spotkanie będzie okazją do rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń. Będzie też można przetestować ścianę wspinaczkową, wziąć udział w zajęciach Tai Chi oraz przekonać jakie inne atrakcje oferuje Strefa Wolności.  Obsługę medialną spotkania i opracowanie spotu reklamowego z wizyty zapewni  firma IRIS MEDIA. 

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia w siedzibie firmy przy ul. Stawowej 6 (budynek Miejskich Hal Targowych, byłej TERMIKI) w Cieszynie. Początek godz. 17.30, zakończenie jest planowane na 20.00.

Zapraszamy klubowiczów, przedsiębiorców, studentów i pracowników naukowych, przedstawicieli samorządów oraz mediów. Osoby pragnące skorzystać ze ścianki i fitness, powinny zabrać ze sobą strój i obuwie sportowe.

Mile widziane potwierdzenie obecności do 16 kwietnia: tel. 33 8510 821 w.21 lub biuroklub@zamekcieszyn.pl.