Od marzenia do sukcesu
Zamek Cieszyn i projekt Start zapraszają na spotkanie z cyklu Role Models. Jego gościem będzie Janusz Mendera, właściciel Strefy Wolności.

To firma, która zrodziła się z marzenia o stworzeniu miejsca atrakcyjnego dla ludzi w różnym wieku, całych rodzin, turystów, jak i miłośników górskich wspinaczek. W pomieszczeniach Miejskich Hal Targowych powstały: ścianka wspinaczkowa, siłownia, sale do zajęć sportowych, bawialnia dla dzieci, bar. 

Spotkanie jest adresowane do społeczności akademickiej, a także osób planujących założenie własnej firmy, jak i tych, którzy pierwsze kroki w świecie biznesu mają już za sobą. Zapraszamy na wykład: "Od marzenia do sukcesu" 18 kwietnia do siedziby firmy przy ul. Stawowej 6 (budynek Miejskich Hal Targowych, byłej TERMIKI) w Cieszynie. Początek godz. 16.00, zakończenie jest planowane na 18.30.

Podczas spotkania Janusz Mendera opowie jak udało się dokonać tak ogromnej metamorfozy, dzięki której stara i zdewastowana hala stała się intratnym źródłem dochodu oraz miejscem przyjaznym dla młodych i starszych. Podzieli się swoimi doświadczeniami jakie zdobył prowadząc działalność gospodarczą.

Po spotkaniu będzie też można przetestować ścianę wspinaczkową. Osoby pragnące skorzystać ze ścianki i fitness, powinny zabrać ze sobą strój i obuwie sportowe.

Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną do 16 kwietnia: tel. 33 8510 821 w.34 lub 37 lub wbeczek@zamekcieszyn.pl, jkielkowski@zamekcieszyn.pl. 

Spotkanie jest organizowane w projekcie Przedsiębiorczość Akademicka na Start, który jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.