Klaster "udomowiony"
Śląski Klaster Dizajnu gości we Wrocławiu na "Dizajnie udomowionym".

To miesięczna akcja promująca polski dizajn oraz nowości meblowe, organizowana przez Galerię Wnętrz DOMAR we Wrocławiu. Akcja potrwa do końca czerwca. 

Śląski Klaster Dizajnu reprezentują: Kafti Design, Infobox, Małgorzata Pękala Design, Paged Meble, Medusa Industry, Modelarnia Ceramiczna Bogdan Kosak. 

"Po raz kolejny chcemy pokazać, że dizajn nie jest czymś dziwnym, wymyślnym, dostępnym tylko dla wąskiego grona. Dobry dizajn to coś, co mamy na wyciągnięcie ręki, a nie tylko w kolorowych pismach wnętrzarskich. Polskie marki i projektanci mają mnóstwo świetnych pomysłów, które coraz częściej znajdują uznanie na świecie. Warto wziąć udział w "Dizajnie udomowionym", by przekonać się, że możemy żyć i mieszkać ciekawiej, ładniej i wygodniej" – mówi o akcji Katarzyna Świętek, marketing manager Galerii Wnętrz Domar.

Akcji towarzyszyła Konferencja "Postaw na dizajn! Marketing w branży wyposażenia wnętrz". Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m. in. kwestie  badań polskiego rynku i ich wyników, rozwoju produktu, projektowania dla klientów 50+, tworzenia skutecznych rozwiązań komunikacyjnych.

Także na 31 maja zaplanowano Noc z dizajnem. To okazja do prezentacji szerokiemu gronu gości, tego co najlepsze, najciekawsze, najnowsze w branży wyposażenia wnętrz.