Industriada na Wzgórzu
Konkurs, rabaty i inne niespodzianki czekają na posiadaczy Industriadowej opaski, którzy odwiedzą Zamkowe Wzgórze między 1 a 7 lipca.

Symbolami miasta są  Rotunda św. Mikołaja i Wieża Piastowska, z której można podziwiać panoramę nie tylko Cieszyna, ale i Czeskiego Cieszyna.  Od 1 do 7 lipca  proponujemy wejście na Wieżę Piastowską oraz do Rotundy za połowę ceny (bilet rodzinny 6 zł, osoby dorosłe 3 zł, dzieci bezpłatnie).

Zapraszamy do Informacji Turystycznej na zamkowym dziedzińcu, gdzie można otrzymać pamiątkowe widokówki oraz napić się prawdziwej, domowej lemoniady.

Zapraszamy też do mieszczącego się w IT sklepu (oferujemy 10% rabat), a osoby, które zrobią zakupy za 100 zł dostaną "pakiet turystyczny" (zestaw map, folderów i innych materiałów poświęconych Śląsku Cieszyńskiemu).   

Konkurs!  Nakręć króciutki film np. komórką i wygraj wyjątkową torbę HUMIA, marki HO:LO, zrobioną z zamkowych banerów. Proponujemy tematy: "Jelenie na Wzgórzu Zamkowym" lub "Zamkowy Slow Dizajn". Szczegóły w Informacji Turystycznej.

Od 1 do 7 lipca w Zamku można zwiedzić wystawy: "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz" oraz "Śląska Rzecz 2012".  Trwa także Lato po góralsku.

Po spacerze po Wzgórzu Zamkowym można odpocząć w Klubokawiarnii Presso, w której można przetestować meble autorstwa polskich i światowych projektantów. Posiadacze Indsutriadowych opaske mają 10% zniżki na napoje,  a także kawę za jedyne 3,50 zł.

Miłośników herbaty, ale nie tylko, zapraszamy do Herbaciarni Laja, która również oferuje posiadaczom opasek Industriady 10% rabat na herbaty. Ponadto co dziesiąty gość otrzyma w prezencie paczuszkę herbaty do skosztowania w domu. 

Wszystkie powyższe oferty obowiązują od 1 do 7 lipca 2012 i dotyczą posiadaczy opasek Industriady.  
 


Informacja Turystyczna i sklep Zamku Cieszyn
czynne codziennie: 10.00 – 18.00
tel. +48 33 8510821 wew. 14 
mgrala@zamekcieszyn.pl
mnowak@zamekcieszyn.pl
Pliki do pobrania