Cieszyn naszej wyobraźni. Rzeka Olza

Zapraszamy na rodzinne warsztaty z rzeką w roli głównej. Bedziemy spacerować i piknikować, i przyglądać się otoczeniu Olzy i Puńcówki. 


Idealne miasto? Wiemy, że takie nie istnieje. Ale wymarzone? Jak najbardziej. Ono nie musi być idealne, wystarczy, że będzie w nim naprawdę dobrze się żyło. Po Wzgórzu Zamkowym, czas przyjrzeć się … rzece.

Zapraszamy na kolejne, rodzinne warsztaty, podczas których wspólnie zastanowimy się, jak lepiej wykorzystać przestrzeń nad Olzą i Puńcówką. Nie chcemy robić rewolucji! Czasami wystarczą małe kroki, które przynoszą dużo pozytywnych zmian.  

Tym razem spróbujemy docenić, jakim skarbem jest rzeka, która kiedyś dzieliła dwa kraje, a dzisiaj jest miejscem spotkań na obu jej brzegach.  Najpierw wybierzemy się na spacer przyrodniczy z Aleksandrem Dordą. Potem urządzimy piknik, połączony z kreatywną zabawą pod okiem Magdy Paluch-Pasz. Liczymy na wasze pomysły, a także pozytywną i twórczą energię.  Już teraz zacznijcie zbierać sugestie, obserwacje, koncepcje, które mogą odmienić przestrzeń wokół rzeki – chętnie ich wysłuchamy i wspólnie zmienimy wybrane miejsce nad Olzą w urokliwy zakątek. Przyłączcie się, jeśli woda i przyroda to wasz żywioł, jesteście zapalonymi ogrodnikami, majsterkowiczami, lubicie origami albo …  kochacie piknikowanie!

Będzie to drugie spotkanie z cyklu "Cieszyn naszej wyobraźni",  dzięki któremu możemy lepiej zrozumieć nasze miasto i poszukać pomysłów na uczynienie go bardziej przyjaznym nam wszystkim. 

Cieszyn naszej wyobraźni. Rzeka Olza 
Warsztaty rodzinne 
24 sierpnia, godz. 10.00-14.00
SPOTKANIE ODWOŁANE! 

Informacje:
tmajorek@zamekcieszyn.pl,
tel. +48 504 565 335


Cieszyn naszej wyobraźni.
Rzeka Olza 

Warsztaty rodzinne 
24 sierpnia, godz. 10.00-14.00
SPOTKANIE ODWOŁANE!