Spotkanie Noworoczne
Klub Przedsiębiorcy zaprasza na pierwsze w Nowym Roku spotkanie. 
Gościem styczniowego spotkania będzie Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca z Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze. Przedstawi on ofertę ambasady kierowaną do polskich przedsiębiorców, a także opowie o możliwościach współpracy czesko-polskiej. Zainteresowani będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji. Wojciech Pobóg-Pągowski był jednym z prelegentów, uczestniczących w I Transgranicznym Forum Gospodarczym, których wystąpienie okazało się bardzo inspirujące dla przedsiębiorców. 


Wiele wskazuje na to, że takie będzie również styczniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorcy. Tym bardziej, że członkowie klubu będą zastanawiać się wspólnie z cieszyńskimi radnymi o tym, jak powinna wyglądać współpraca biznesu i samorządu. 
Po raz pierwszy uczetsnicy spotkania będą musieli wybierać, czy wolą porozmawiać z radnymi, czy wysłuchać wystąpienia przedstawiciela ambasady. Oba punktu programu będą odbywały się o tej samej godzinie.

Natomiast spotkanie rozpocznie symboliczny toast noworoczny i życzenia. A po prezentacji oraz turze rozmów, będzie czas na przedstawienie planu spotkań w Klubie Przedsiębiorcy w 2012 roku. 


Termin
: 18.01 godz. 17.00 – 19.00
Miejsce: Zamek Cieszyn, Oranżeria
Program:
17.00 Toast i życzenia noworoczne: Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyna, Bolesław Zemła, Przewodniczący Rady Miejskiej, Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca Ambasady RP w Pradze

17.30 – 18.30 Rozmowy cieszyńskich radnych z członkami Klubu Przedsiębiorcy  
"Jak wypracować dobre praktyki współpracy biznesu z samorządem?" (sala wystawowa
w Oranżerii)

17.30 – 18.30 Prezentacja natemat możliwości współpracy czesko - polskiej. Przedstawienie oferty Wydziału Handlowego Ambasady RP w Pradze dla polskich przedsiębiorców.
Konsultacje indywidualne -  Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca, Wydział Promocji Handlu
i Inwestycji Ambasady RP w Pradze (sala konferencyjna w Oranżerii)

18.30 – 19.00 Omówienie planu spotkań w Klubie Przedsiębiorcy w 2012 r.


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 16 stycznia 2012r u Anny Kańskiej-Górniak,  tel. 33 8510 821 w.21 lub mail: biuroklub@zamekcieszyn.pl.