Przedsiębiorcy z wizytą
Klub Przedsiębiorcy zaprasza na kolejne spotkanie. Będzie ono miało zupełnie nową formułę.
- W tym roku będziemy spotykać się nie tylko w Zamku Cieszyn, ale odwiedzać też cieszyńskie firmy. W lutym wybierzemy się do Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia ALT-MED – wyjaśnia Anna Kańska-Górniak, koordynatorka Klubu Przedsiębiorcy.
 
Centrum prowadzą Urszula i Janusz Wapiennik, którzy w tym roku dołączyli do Klubu Przedsiębiorcy. 11 lat temu otworzyli ośrodek zajmujący się rehabilitacją osób i propagujący zdrowy styl życia.  Właściciele przez szereg lat poszerzali swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach, sympozjach naukowych, współpracowali z wieloma specjalistami z kraju i z zagranicy. W 2011 r. ukoronowali swoją działalność  budując nowoczesne centrum medyczno-rehabilitacyjnego, które otwiera nowy rozdział w historii firmy.
 
Podczas spotkania nie tylko zaprezentują ośrodek i jego ofertę, ale podzielą się ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej. Opowiedzą jak budowali renomę firmy i zdobywali zaufanie klientów.
 
Spotkanie będzie także szansą zwiedzenie jedynego w okolicy, niemal całkowicie pasywnego obiektu jakim jest budynek, w którym mieści się Centrum. Mowa o energooszczędnym domu, w którym minimalizuje się ilość odpadów, stosuje najnowocześniejsze rozwiązania XXI w., pozwalające na zmniejszenie zużycia energii i odzyskiwanie ciepła.
 
Pierwsze -  w nowej formule - spotkanie odbędzie się 15 lutego w siedzibie cieszyńskiej firmy ALT Med przy ulicy Katowickiej 49. Początek godz. 17.30, zakończenie jest planowane na 20.00.
 
Mile widziane potwierdzenie obecności do 13 lutego: tel. 33 8510 821 w.21 lub biuroklub@zamekcieszyn.pl.