Kreatywni na START!
Pokaż, jak dobrze czujesz się w świecie innowacyjności, pokonaj konkurencję, zrealizuj swoje marzenie - i wygraj!  Możesz stworzyć swój zespół lub kibicować.

Akademicki Punkt Informacji Biznesowej w Zamku Cieszyn zaprasza studentów, absolwentów i pracowników naukowych śląskich uczelni do udziału w konkursie "Przedsiębiorcy na START".  Każda drużyna powinna się składać z 3-5 osób, posiadać kapitana oraz nazwę.

Konkurs polega na stworzeniu przy użyciu materiałów biurowych oraz odpadów produktu lub rozwiązania technicznego inspirowanego wystawą "Dizajn po Śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz". Jego uczestnicy będą mieli szansę  odkrywać własną kreatywność, poszukiwać niekonwencjonalnych rozwiązań i doskonalić umiejętności pracy w zespole.


Termin: 21 czerwca 2012 roku / UWAGA! Zmiana terminu konkursu na październik!

Miejsce: Zamek Cieszyn

Uczestnicy: studenci, absolwenci, pracownicy naukowi

Harmonogram
:

10.00 – 10.10 – Zbiórka w Oranżerii Zamku Cieszyn
10.10 – 11.00 – Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem
11.00 -  11.15 – Odczytanie zadania konkursowego
11.15 – 13.15 – Praca w grupach
13.15 – 14.00 – Prezentacja prac i ogłoszenie wyników konkursu

Zgłoszenia
: zawierające imię i nazwisko, uczelnię, wydział, kierunek telefon, należy przesyłać, do 18 czerwca 2012 roku do godziny 15.00, na adres  e- mail: wbeczek@zamekcieszyn.pl, jkielkowski@zamekcieszyn.pl  

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Przedsiębiorczość Akademicka na START, którego realizacja została dofinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.